Third slide
Hakkımızda

TacArtStone 2008 yılında GFRC Prekast hafif beton cephe kaplama sistemleri ve 3D duvar panelleri ile üretim hayatına başlamıştır. 2019 yılında aynı üretim teknikleri ile saksı küvet ve lavabo grubunda da üretimine ekleyerek büyümeye devam etmiştir. Firmamız antik ve modern serisi saksı imalatlarında iki tip olarak imalat yapmaktadır.

Çimento esaslı GFRC Prekast hafif beton ve fiber. Yeni teknolojilerle geliştirdiğimiz GFRC hafif beton ürünlerimiz uzun yıllar görüntüsünü ilk günkü gibi korur, soğuk sıcak gibi hava koşullarında, kök büyümelerinde patlama ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Her iki tip imalatımızda dış ve iç mekana uygun uzun yıllar kullanılacak materyallerdir.

Üretim aşamasında hamurun içerisine girebildiğimiz renk pigmenti ile istenilen renkler elde edilebilmektedir. Ürünlerimizde daha sonra isteğe göre renk değişikliğine gidilebilir.

Firma merkezimiz Ankara’dadır atölyemiz ise Antalya’dadır saygılarımızla.

TacArt Stone olarak Yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz birçok proje ile ödün vermediğimiz titizliğimiz ve kalite anlayışımızla Türkiyeyi yurt dışında temsil eden öncü firmayız.

Telefon
(+90) 312 440 42 03
(+90) 532 434 8996

Adres

MERKEZ OFİS:
Next Level Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 3 A Kat:4 D. No: 10 PK: 06520 Çankaya/ANKARA

ÜRETİM TESİSİ:
Gaziler Mahallesi Küçük Esnaflar Sanayi Sitesi 254.Sokak No:8 Aksu/ANTALYA

RUSYA OFİSİ:
Business Center Barclay Plaza 121087 Moscow, ul. Barclay 6 Building 5, Office 118

Email

info@tacartstone.com